Alida gati "Red Lady" një super këngë me G-Ban

Mediale Vip

Alida gati "Red Lady" një super këngë me G-Ban

Nga: Maksim Gjokaj Më: 6 shkurt 2020 Në ora: 17:23
Alida Duka

Mësojmë se artistja atraktive Alida Duka sapo ka realizuar këngën më të re me një videoklip ku gjithcka do të jetë super.

Për këngën ka menduar Stine Records dhe vetë reperi që bashkëpunon në këtë projekt G-Ban.

Alida në rrjetet sociale ka publikuar disa foto dhe një mini video ku kureshtja në pritje bëhet më e madhe e kënga do të quhet "Red Lady" dhe pritet të publikohet gjatë këtij muaji, ndërsa artistja nuk ka të ndalur me koncertet e saj kudo në europë.BS

Image
Alida Duka
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat