Kourtney Kardashian, perëndeshë në të kuq

Mediale Vip

Kourtney Kardashian, perëndeshë në të kuq

Më: 6 shkurt 2020 Në ora: 17:57
Kourtney Kardashian

Ajo mund të jetë njëra nga motrat më pak interesante sipas Kim, por Kourtney është një femër tejet seksi për shumë kënd.

Bukuroshja e famshme ka realizuar fotosesion e ri e që dukej një pehri. Në një fustan të kuq, dorëza dhe kapele 40 vjeçarja s’mund të dukej më bukur se kaq.

Ajo pozoj në të kuqe për të uruar ditën e të dashuruarve dhe njëkohësisht të paralajmëroj lansimin e produkteve të reja në linjën e saj ‘Poosh’.

Kujtojmë që Kourtney është nënë e tre fëmijëve nga lidhja e saj, Scot Disick.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat