Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo - Bota Sot
Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Mediale Vip

Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 13:35
Nora Istrefi

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Pas ndarjes, Nora nuk po mungon me postime në rrjete sociale.

Ajo është duke u përgatitur për këngën e radhës.

Ndërsa Nora po shoqërohet kryesisht nga DJ i saj, Drilon Furra. Pavarësisht spekulimeve, ky është i vetmi mashkull që e shoqëron thuajse kudo.

Në një video të publikuar nga Nora e të cilën e ka bërë Driloni, ajo shfaqet e veshur me fustan të shkurt e tepër provokues.

Me këtë pamje ajo do ta shkrijë ish-burrin e saj, Robertin.

Image
Drilon Furra dhe Nora
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat