Foto të reja të Elvanës në Islandë, shfaqet atraktive - Bota Sot
Foto të reja të Elvanës në Islandë, shfaqet atraktive

Mediale Vip

Foto të reja të Elvanës në Islandë, shfaqet atraktive

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 08:43
Elvana Gjata

Elvana Gjata ka qëndruar së fundi në Islandë nga ku ka sjellur vazhdimisht imazhe.

Edhe së fundi këngëtarja nga Shqipëria ka publikur fotografi të reja nga Reykjavik në Islandë.

Në pozat e reja, Elvana shihet në mes të ujët, joshëse dhe mjaft atraktive.

Ndërkohë, kënga e fudit e Elvanës është “Me tana” me të cilën mori pjesë në festivalin e këngës “Fest ‘58”, ku zuri vendin e dytë.

Ndërsa, Elvana ka nisur punën për këngët e reja.

Image
Elvana Gjata
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat