I dashuri i Dafinës udhëton në aeroplan me kryeministrin Kurti - Bota Sot
I dashuri i Dafinës udhëton në aeroplan me kryeministrin Kurti

Mediale Vip

I dashuri i Dafinës udhëton në aeroplan me kryeministrin Kurti

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 16:18
Dj Geek dhe Albin Kurti

Tashmë Dafina Zeqiri ka pranuar publikisht lidhjen e re të dashurisë me Dj e njohur Geek.

Dyshja nuk i kanë kursyer postimet me njëri-tjetrin as në Ditën e të Dashuruarve.

Ndërsa, së fundi Dj Geek ka takuar kryeministrin e ri të Kosovës, Albin Kurtin gjatë udhëtimit me aeroplan.

Image

Dj i njohur kosovar ka publikuar në InstaStory fotografin ku shihet përkrah kryeministrit Kurti.

Ndryshe, Dj Geek përveç lidhjes me këngëtaren është edhe Dj zyrtar i saj dhe pjesë e “Moneyz”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat