Dj Geek takohet me kryeministrin Albin Kurti - Bota Sot
Dj Geek takohet me kryeministrin Albin Kurti

Mediale Vip

Dj Geek takohet me kryeministrin Albin Kurti

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 17:08
Dj Geek

Dj i Dafina Zeqirit ka ndarë një imazh me Kurtin.

Dj Geek ka takuar kryeministrin e ri të Kosovës, Albin Kurtin gjatë udhëtimit me aeroplan.

Dj i njohur kosovar ka publikuar në InstaStory fotografin ku shihet përkrah kryeministrit Kurti.

Ndryshe, Dj Geek përveç lidhjes me këngëtaren është edhe Dj zyrtar i saj dhe pjesë e “Moneyz”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat