Publikohet foto e Mozzik dhe Getinjos e realizuar 6 vite më parë - Bota Sot
Publikohet foto e Mozzik dhe Getinjos e realizuar 6 vite më parë

Mediale Vip

Publikohet foto e Mozzik dhe Getinjos e realizuar 6 vite më parë

Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 23:36
Mozzik dhe Getinjo

Getinjo është kthyer në kohë.

Vëllezërit Aliu, Mozzik dhe Getinjo ka kohë që po e ‘pushtojnë’ skenën.

Mirëpo ata asnjëherë nuk i harrojnë fillimet e para, andaj ishte Getinjo ai i cili me ndjekësit e ka ndarë një foto të realizuar para 6 vitesh.

“Puno për ta arritur”, ka qenë ky mesazhi i vëllezërve nëpërmjet fotos së shpërndarë në rrjet.

Shihet se Mozzik ka ndryshuar shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat