Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë - Bota Sot
Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë

Mediale Vip

Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 00:57
Arbana Osmani

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka humbur një person shumë të shtrenjtë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Arbana ka dhënë lajmin e trishtë se gjyshja e saj është ndarë nga jeta.

Moderatorja ka publikuar një foto me gjyshen dhe i ka prekur të gjithë me fjalët.

Image

“Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”, shkruan Arbana e cila ishte shumë e lidhur me gjyshen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat