A e njihni bashkëshorten bukuroshe të ministrit Lumir Abdixhiku? - Bota Sot
A e njihni bashkëshorten bukuroshe të ministrit Lumir Abdixhiku?

Mediale Vip

A e njihni bashkëshorten bukuroshe të ministrit Lumir Abdixhiku?

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 19:35
Bashkeshortja e ministri Lumir Abdixhiku

Lumir Abdixhiku është ministri i ri i Infrastrukturës nga radhët e LDK-së. Ai ishte filimisht deputet nga kjo parti, derisa në zgjedhjet e fundit mori pozitën tjetër.

Ai është i martuar me Albina Kastratin dhe ka dy vajza. Ata të dy bashkë publikojnë foto nëpër rrjetet sociale si një familje e lumtur.

Për më tepër shikoni fotot më poshtë:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat