Kaq ka ndryshuar vajza e Bajram Rexhepit - Bota Sot
Kaq ka ndryshuar vajza e Bajram Rexhepit

Mediale Vip

Kaq ka ndryshuar vajza e Bajram Rexhepit

Nga: A.ZH Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 19:43
Vanesa dhe Bajram Rexhepi

Kanë kaluar më shumë se 2 vjet e gjysmë nga vdekja e ish-kryeministrit të Kosovës Bajram Rexhepi.

Ai pas vetes ka lënë vajzën e tij Vanesën.

Kjo e fundit ka qenë e ftuar me nënën e saj së fundmi në emisionin “Pasdite”.

Ajo u shfaq e veshur e tëra me të zeza, duke mahnitur me pamjen./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat