Tayna shfaqet joshëse - Bota Sot
Tayna shfaqet joshëse

Mediale Vip

Tayna shfaqet joshëse

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 20:59
Tayna

Këngëtarja Tayna ka publikuar një foto të veten e veshur me  xhinse të gjera dhe një gjysëm bluzë. Si cdoherë tjetër, Tayna duket fantastike.

Ndërkohë ajo po shijon hitet e saj që po pëlqehen shumë nga publiku./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat