Xhensila do të çmendet kur të sheh këtë video të Besit me Ijen e tij

Mediale Vip

Xhensila do të çmendet kur të sheh këtë video të Besit me Ijen e tij

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 22:12
Xhensila dhe Besi

Bes Kallaku herë pas here në rrjetet sociale tregon dashurinë e tij për familjen, për bashkëshorten Xhensilen, vajzën Ajkën, por edhe për Ijen.

Ai së fundi ka publikuar një video me këtë të fundit duke i ndihmuar edhe duke e rregulluar bahqen e saj.

E ajo sigurisht se do t’ia shpërblej me ndonjë domate, në stinën e verës./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat