Këngëtari i njohur shqiptar i uron 2 mujorin e lindjes, djalit të tij

Mediale Vip

Këngëtari i njohur shqiptar i uron 2 mujorin e lindjes, djalit të tij

Më: 4 mars 2020 Në ora: 16:18
Skerdi Ago

Këngëtari i njohur shqiptar Skerdi Ago, njihet për muzikën që ka sjellë ndër vite.

Ai njihet për hitet si “Tradhtare” , “Falje” e shumë të tjera.

Skerdi para 2 muajsh, u bë baba për herë të parë duke mirëpritur në jetë djalin që e pagëzuan me emrin Roi.

Së fundmi, ai dhe gruaja e tij Vesa, e kanë uruar të birin, me rastin e 2 mujorit të lindjes së tij.

“Djali im, ma ke zbukuruar jetën. Uroj të kesh shumë shëndet, gëzuar dy mujorin zemra e babit”, ka shkruar Skerdi në dedikimin për të birin.

Image
Roi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat