Dhurata Dora e lumtur që arrin shifrën e dy milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram - Bota Sot
Dhurata Dora e lumtur që arrin shifrën e dy milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram

Mediale Vip

Dhurata Dora e lumtur që arrin shifrën e dy milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram

Më: 6 mars 2020 Në ora: 15:11
Dhurata Dora

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, është shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Provizione më të lira për dërgesa me RIA Money Transfer dhe Capital

E SPONSORUARLEXO MË SHUMË

Një shifër relativisht e lartë është ajo e fansave që e ndjekin këngëtaren në rrjetin social Instagram.

Dhurata Dora numëron tashmë plot dy milionë ndjekës në llogarinë e saj, me çka e bën atë ndër të paktet këngëtaret me një numër kaq të madh ndjekësish.

E lumtur për këtë suksese, këngëtarja ndau me ndjekësit e saj një fotografi të profilit në Instagram, ku tashmë figuron numri dy milionë.

Dhurata ndërkohë po shijon suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, këngës “Lass los” në bashkëpunim me reperin Azet, që është pritur mirë nga fansat e të dyve. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat