Aktorja gjendet e vdekur në shtëpinë e biznesmenit, çfarë deklaroi ai në polici - Bota Sot
Aktorja gjendet e vdekur në shtëpinë e biznesmenit, çfarë deklaroi ai në polici

Mediale Vip

Aktorja gjendet e vdekur në shtëpinë e biznesmenit, çfarë deklaroi ai në polici

Më: 9 mars 2020 Në ora: 15:21
Kristina Dontsova

Një vajzë e re është gjetur e pajetë në shtëpinë e një biznesmeni nga Koreja e Jugut me qendrim në Moskë.

Kristina Dontsova, aktore dhe kërcimtare ruse, e kaloi natën në shtëpinë e biznesmenit Lee Seung Chul, pasi ata u njohen në një lokal.

Biznesmeni i tha policisë se ajo shkoi për dush rreth orës 3 të mëngjesit ,dhe ai ra në gjumë në shtrat, dhe nuk e kishte vërejtur mungesën e saj.

Image

Ai u tha hetuesve se u zgjua në mëngjes dhe e gjeti trupin e saj lakuriq në banjë, të vdekur. Edhe pse nuk kishte shenja dhune, nuk dihet asgjë për vdekjen misterioze.

Ndërkohë kamerat e sigurisë kanë fiksuar dhe momentet kur ata kanë hyrë në dhomë dhe janë shfaqur të lumtur me njëri tjetrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat