Ja sa lekë dua për një natë! Enca i përgjigjet pyetjes intime: Kush nga partnerët e ka pasur më të vogël…

Mediale Vip

Ja sa lekë dua për një natë! Enca i përgjigjet pyetjes intime: Kush nga partnerët e ka pasur më të vogël…

Më: 17 mars 2020 Në ora: 17:28
Këngëtarja Enca Haxhia

Këngëtarja Enca Haxhia ka shkëmbyer një bisedë me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Prej kohësh Enca ka deklaruar se është single, dhe ende nuk ka gjetur mashkullin e duhur për të. Por, ndjekësit nuk ngurojnë ta pyesin për meshkujt apo partnerët që ka pasur më parë.

“Kush e ka më të vogël nga ato që ke pas”– është pyetja pikante drejtuar Enca Haxhisë.

Megjithatë këngëtarja është përgjigjur pa komplekse, duke treguar se të paktën sonte nuk do e thotë emrin: “Këtu dallon njeriu i mirë nga njeriu i keq. Jam njeri i mirë dhe s’do t’jua them. (Sonte)”

Image

Ndërsa për një natë me Encën duhet të paguani plot 100 miliardë Euro…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat