E tëra në të bardha, Tuna realizon fotosesion të ndërlidhur me gjendjen aktuale - Bota Sot
E tëra në të bardha, Tuna realizon fotosesion të ndërlidhur me gjendjen aktuale

Mediale Vip

E tëra në të bardha, Tuna realizon fotosesion të ndërlidhur me gjendjen aktuale

Më: 20 mars 2020 Në ora: 07:28
Tuna

Tuna ka realizuar një fotosesion të ri.

Këngëtarja Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet e veshur krejtësisht në të bardha.

Ajo këtë fotosesion e bëri gjatë ditëve kur të gjithë po qëndrojnë të mbyllur në shtëpitë e tyre.

Fotografitë e saj ishin rregulluar me disa efekte me montazhë, duke e treguar gjendjen e shkaktuar nga koronavirusi.

Në imazhet e reja të këngëtares të përfshihen ineksioni, globi, dorezat, e të tjera.

Për ndryshe, Tuna dhe shumë këngëtarë të tjerë gjatë kësaj kohe kanë pezulluar të gjitha aktivitetet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat