Goldit i vdes një person i dashur

Mediale Vip

Goldit i vdes një person i dashur

Më: 23 mars 2020 Në ora: 16:35
Arian Agushi

Reperi Arian Agushi sot e ka marrë një lajm të hidhur.

Mësuesja e tij Minire Veliu ka ndërruar jetë dhe kjo e vërtetë e hidhur e ka prekur tej mase reperin i cili thotë se nuk ka mundur që t’i ndalë lotët.

“Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi.Sot ndërroi jetë mësuesja ime Minire Veliu,fjalët e shumta as 1% nuk mund ta përshkruajnë falenderimin për ty mësuese.Nuk munda ta ndaj lotin nga syri si në klasën e 4 kur u ndam prej teje si nxënës.Do të lutem për ty gjithmonë oj shoqja e ngushtë e nanës.Zoti të faltë e të mëshiroftë .”, ka shkruar ai pranë postimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat