Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Një herë në jetë” - Bota Sot
Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Një herë në jetë”

Mediale Vip

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Një herë në jetë”

Më: 24 mars 2020 Në ora: 15:45
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Një herë në jetë” dhe është në bashkëpunim me Cricket.

Tekstin e këngës e ka shkruar Muma, ndërsa për muzikën është përkujdesur Cricket.

“Një herë në jetë”, është publikuar në kanalin YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat