Gjyshja e saj dyshohet se ka koronavirus, karantinohet familja e aktores turke - Bota Sot
Gjyshja e saj dyshohet se ka koronavirus, karantinohet familja e aktores turke

Mediale Vip

Gjyshja e saj dyshohet se ka koronavirus, karantinohet familja e aktores turke

Më: 25 mars 2020 Në ora: 10:05
Pinar Deniz

Familja e aktores turke Pinar Deniz po kalon një situatë shumë të vështirë pasi gjyshja e saj ka patur probleme me frymëmarrjen. Dyshohet se gjyshja e aktores është infektuar nga virusi ‘Covid-19’.

Për këtë shkak familja e saj është karantinuar. Pinar Deniz ka bërë të ditur se mamaja e saj dhe tezja janë karantinuar në dhoma të veçanta. Ajo shprehet e mërzitur për faktin që secili po e vuan këtë situatë larg njëri-tjetrit.

Aktorja tregon se ka tre ditë që po pret për përgjigjen e testeve. 26-vjeçarja është shumë aktive në rrjete sociale duke informuar fansat dhe duke i bërë thirrje të zbatojnë masat e marra nga qeveria turke.

Pinar Deniz ka luajtur në shumë seriale turke ku më të njohurat janë “Vatanim Sensin” dhe “Bir Deli Ruzgar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat