“Pusho e qetë gjyshe”, Yllka Gashi bën postimin prekës për vdekjen e Leze Qena - Bota Sot
“Pusho e qetë gjyshe”, Yllka Gashi bën postimin prekës për vdekjen e Leze Qena

Mediale Vip

“Pusho e qetë gjyshe”, Yllka Gashi bën postimin prekës për vdekjen e Leze Qena

Më: 25 mars 2020 Në ora: 17:24
Yllka Gashi dhe Leze Qena

Aktorja Yllka Gashi ka folur pasi ka marrë lajmin për vdekjen e aktores Leze Qena.

Ajo është rritur bashkë me ‘gjyshen’ e saj në serialin shumë të shikuar ‘Familja Moderne’ dhe Yllka Gashit ka mbetur dashuria po aq e madhe për Leze Qenën, si e kishte në serial ashtu edhe në jetën reale.

E me rastin e ndarjes nga jeta të aktores Qena, Yllka ka postuar një fotografi të bukur të tyre ku shihen të përqafuar.

“Pusho e qetë gjyshe! E hareshme, e buzëqeshun e e dashtun ki me mbetë gjithmonë! Falemnderit për krejt çka i dhurove Kosovës!”, shkruan Yllka në foton e postuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat