Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës? - Bota Sot
Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës?

Mediale Vip

Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës?

Më: 26 mars 2020 Në ora: 09:47
Tayna

Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren

Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date në Kosovë Qeveria kishte ndaluar fluturimet nga SHBA megjithatë këngëtarja duket se ka gjetur një mënyrë dhe është kthyer.

Por, nuk dihet se si ajo ka arritur që të rikthehet në Kosovë pasi që Qeveria i ka pezulluar fluturimet nga të gjitha shtetet përpos atyre me leje speciale.

Image

Nëse do të ishte me leje speciale Tayna tani do të duhej të ishte në karantinën që është në konviktet në Qendrën e Studentëve të Universitetit të Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat