Ja kur do t'i publikoj këngët e reja Kida

Mediale Vip

Ja kur do t'i publikoj këngët e reja Kida

Më: 26 mars 2020 Në ora: 19:46
Kida

Kida tregon kur do ti publikoj këngët e reja

 

Këngëtarja e njohur dhe e talentuar shqiptare Orhidea Latifi, apo si njihet nga publiku si Kida, është autore e shumë këngëve.

Me hitet që ka sjellë ndër vite, ajo është një nga këngëtaret shumë të kërkuara nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore nëpër vende të ndryshme.

Kida së fundmi, përmes llogarisë së saj në Instagram, ka bërë të ditur se së shpejti pritet të publikoj projektet e saj të reja muzikore.

Image

Madje ajo është shprehur se gjëja e parë që do të bëj pas karantinës, është ti publikoj këngët e reja. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat