Mihrija ‘godet’ rëndë deputetët e Kosovës, i krahason me këtë kafsh

Mediale Vip

Mihrija ‘godet’ rëndë deputetët e Kosovës, i krahason me këtë kafsh

Më: 26 mars 2020 Në ora: 21:07
Mihrije Braha

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur e Kosovës.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ndërsa postimin e fundit ajo ka vendosur t’ua kushtojë deputetëve të Kuvendit të Kosovës.

Ajo ka publikuar një grup majmunësh, me të cilët i ka krahasuar deputetët e vendit tonë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat