Tayna e zhveshur bën thirrje: Rri në shtëpi

Mediale Vip

Tayna e zhveshur bën thirrje: Rri në shtëpi

Nga: H.O. Më: 26 mars 2020 Në ora: 21:19
Tayna

Edhe këngëtarja Tayna ka bërë thirrje që të qëndrojmë në shtëpi për shkak të pandemisë koronavirus.

Ajo e veshur me një duks dhe vetëm të brendshme poshtë ka postuar një selfie në Instagram, duke shkruar se aktualisht është në Prizren./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#rrinshpi

A post shared by Tayna (@tayna) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat