Dhurata Ahmetaj nuk izolohet ndaj koronavirusit

Mediale Vip

Dhurata Ahmetaj nuk izolohet ndaj koronavirusit

Nga: H.O. Më: 26 mars 2020 Në ora: 21:45
Dhurata Dora

Edhe Dhurata Ahmetaj duket se nuk po ndjekt rregullat dhe sugjerimet e të qëndruarit brenda për shkak të pandemisë koronavirus.

Ndonëse ajo po qëndron në Britani, atje ku kjo pandemi është përhapur në masë më të madhe, ajo nuk po qëndron e mbyllur. Të paktën kështu duket nga fotot që ajo publikon.

E veshur sportive, Dhurata duket në formën më të mirë./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat