“Mos dilni aman”! Leonora Jakupi u bën thirrje qytetarëve: Ruani familjet - Bota Sot
“Mos dilni aman”! Leonora Jakupi u bën thirrje qytetarëve: Ruani familjet

Mediale Vip

“Mos dilni aman”! Leonora Jakupi u bën thirrje qytetarëve: Ruani familjet

Më: 28 mars 2020 Në ora: 07:52
Leonora Jakupi

Të shumtë kanë qenë artistët të cilët kanë drejtuar shpesh herë mesazhe për qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi në këto ditë të vështira me të cilat po përballet gjithë bota.

Mesazhi i radhës vjen nga këngëtarja e njohur Leonora Jakupi e cila duke parë numrin e madh të vdekjeve në Itali, u ka bërë thirrje qytetarëve që të mos dalin nga shtëpitë e tyre.

Në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi të doktorëve, ndërsa ka shkruar: “Mos dilni aman, ruani familjet e juaja dhe njerëzit përreth”.

Leonora Jakupi kohë pas kohe po u bën thirrje qytetarëve të mos dalin, dhe të kujdesen për familjarët e tyre, veçanërisht ata më në moshë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat