Shkurte Fejza publikon foto nga karantina, kështu duket - Bota Sot
Shkurte Fejza publikon foto nga karantina, kështu duket

Mediale Vip

Shkurte Fejza publikon foto nga karantina, kështu duket

Më: 31 mars 2020 Në ora: 23:46
Shkurte Fejza

Shkurte Fejza i ka sugjeruar të gjithë që të rrinë në shtëpi.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shkurte Fejza, po qëndron në shtëpi.

Kjo duke pasur parasysh situatën e jashtzakonshme që është krijuar kudo në botë.

Me një foto nga shtëpia, ajo i ka sugjeruar edhe të tjerët që të rrinë në shtëpi.

Këngëtarja shihet e ulur në një kolltuk në shtëpinë e saj dhe duket mjaft në formë të mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat