Emily Ratajkowski pozon komplet e zhveshur përkrah bashkëshortit

Mediale Vip

Emily Ratajkowski pozon komplet e zhveshur përkrah bashkëshortit

Më: 4 prill 2020 Në ora: 09:28
Emily Ratajkowski

Ajo nuk e ka fare problem që të zhvishet, madje kishte deklaruar se më shumë preferon të qëndroj pa rroba.

Të njëjtën gjë Emily Ratajkowski e ka bërë edhe së fundi herë, duke pozuar komplet nudo, teksa sa pranë saj shihet bashkëshorti, Sebastian Bear-McClard duke e përqafuar nga prapa.

“2 vite martesë” ka shkruar Emily, derisa dukej sensuale dhe joshëse, në fotografinë intime.

Image
Insta

Kujtojmë që fama e Emily erdhi vite më parë nga pjesëmarrja në videoklipin “Blurred Lines” të Robin Thicke në bashkëpunim me T.I dhe Pharrell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat