Pamela Anderson fotografohet lakuriq në krahët e një mashkulli - Bota Sot
Pamela Anderson fotografohet lakuriq në krahët e një mashkulli

Mediale Vip

Pamela Anderson fotografohet lakuriq në krahët e një mashkulli

Më: 11 prill 2020 Në ora: 13:38
Pamela Anderson

Pamela Anderson është shumë aktive në rrjete sociale dhe vëmendjen e merr me postimet provokuese që bën.

Modelja edhe pse ka 52 vjet, nuk e ka problem të publikojë imazhe nudo në rrjete sociale dhe njësoj veproi edhe së fundi.

Ajo ndau me ndjekësit një fotografi e zhveshur tërësisht në krahët e një mashkulli, të cilit nuk i shihet fytyra fare.

Image

Për ndryshe, Pamela Anderson këtë vit u martua me Jon Peters, por martesa e saj zgjati vetëm 12 ditë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat