Getinjo publikon tjetër këngë, kësaj radhe klipin e improvizon me skena nga ‘The Simpsons’ - Bota Sot
Getinjo publikon tjetër këngë, kësaj radhe klipin e improvizon me skena nga ‘The Simpsons’

Mediale Vip

Getinjo publikon tjetër këngë, kësaj radhe klipin e improvizon me skena nga ‘The Simpsons’

Më: 18 prill 2020 Në ora: 23:23
Getinjo

Kjo është kënga e tij e dytë brenda javës.

Getinjo të martën publikoi këngën ‘Rash’ dhe ende pa kaluar një javë nga lansimi ai ka përgatitur edhe një projekt për adhuruesit e tij.

Kësaj radhe reperi nga Ferizaji, ka improvizuar me video-klip disa skena nga seriali i animuar ‘The Simpson’.

Kënga titullohet ‘Baby Baby’ dhe është një këngë ku reperi flet për marrëdhëniet me femra, dhe përdor edhe fjalë eksplicite. 
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat