Arbenita Ismajli e zjarrtë me të kuqe - Bota Sot
Arbenita Ismajli e zjarrtë me të kuqe

Mediale Vip

Arbenita Ismajli e zjarrtë me të kuqe

Më: 20 prill 2020 Në ora: 09:42
Arbenita Ismajli

Pandemia nuk po e ndalon të shfaqet seksi.

Modelja Arbenita Ismajli, nuk po i ndalon pozat provokative.

Atë jemi mësuar ta shohim duke treguar format e përkryera trupore nëpërmjet postimeve në rrjete sociale, e njësoj po vazhdon edhe sot kur ndodhet e vetizoluar.

Ajo dhe Fero po qëndrojnë larg njëri-tjetrit, mirëpo së fundmi ka pasur sërish zëra se këtë herë çifti i kanë dhënë fund lidhjes.

Nuk dihet nëse kjo është e vërtetë pasi nuk është hera e parë që flitet për diçka të tillë dhe pas gjithë zhurmës dyshja dilnin më të lumtur se kurrë krah njëri-tjetrit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat