Sot është ditë e veçantë për Bim Bimmën - Bota Sot
Sot është ditë e veçantë për Bim Bimmën

Mediale Vip

Sot është ditë e veçantë për Bim Bimmën

Më: 20 prill 2020 Në ora: 10:34
Bim Bimma

Sot para 9 vitesh ka ndodhur diçka e rëndësishme për reperin.

Reperi i njohur shqiptar, Bim Bimma, nëpërmjet publikimit të një fotografie ka lënë të kuptohet se sot është ditë e rëndësishme për të.

Kjo për faktin se duke pasur parasysh që Bimi është i lidhur ngushtë me qenin e tij, edhe ditëlindja e tij është e veçantë.

Ai sot ka mbushur 9 vite dhe këtë Bim Bimma e bëri të ditur pranë postimit të një postimi, nga karantina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat