Për linjën e vet mund t’i falënderohet vetëm asaj: Shikoni çfarë treningu bën Victoria Beckham!

Mediale Vip

Për linjën e vet mund t’i falënderohet vetëm asaj: Shikoni çfarë treningu bën Victoria Beckham!

Më: 21 prill 2020 Në ora: 15:07
Victoria Beckham

Nëse keni pyetur ndonjëherë përse Victoria Beckham në moshën 46-vjeçare duket si një vajzë e re, përgjigjja është kjo

Para disa ditësh në profilin zyrtar në Instagram të anëtares së famshme të grupit muzikor ‘Spice Girls’ është publikuar një video në të cilën shpjegon cilin tip të ushtrimeve e praktikon tashmë pothuajse dhjetë vjet dhe si e mban linjën e saj të përsosur.

Fjala është për metodat e Tracy Anderson, trajneres së njohur të yjeve të famshme.

Victoria Beckham zbulon që me Anderson e ka njohur mikja Gwyneth Paltrow, e cila gjithashtu e praktikon këtë tip të ushtrimeve.

Në episodin e parë në profilin në Instagram të disenjatores së famshme, Tracy Anderson, tregon ushtrimet për duar, ndërsa në ditët në vijim do të zbulojë ushtrimet për pjesët e tjera të trupit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat