Kaq para po jep Beyonce për të prekurit nga Coronavirusi

Mediale Vip

Kaq para po jep Beyonce për të prekurit nga Coronavirusi

Më: 24 prill 2020 Në ora: 19:54
Beyonce

Është duke e dhënë një ndihmë të madhe për të prekurit nga pandemia që përpos vdekjeve po shkakton dëm të madhe edhe në ekononminë globale.

Fjala është për ikonën e muzikës Beyonce, e cila edhe njëherë ka treguar anën e saj humane.

Sipas mediave në Angli, u tha se bukuroshja me ngjyrë është bashkuar me stafin e Twitter dhe dhuruan 6 milionë dollarë për organizatat që po punojnë në luftimin e kësaj pandemie shkatërruese.

Ajo tha se efekti i kësaj pandemie është i madh, dhe ndihma e secilit prej nesh bën diferencën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat