Pranoi ndihmën e shtetit, Victoria Beckham ‘sulmohet’ nga fansat

Mediale Vip

Pranoi ndihmën e shtetit, Victoria Beckham ‘sulmohet’ nga fansat

Më: 26 prill 2020 Në ora: 15:59
Victoria Beckham

Victoria Beckham e ka pranuar ndihmën e shtetit për pagat e punëtorëve.

Pasuria e Victoria Beckham arrin në 380 milionë dollarë, megjithatë ajo ka përfituar ndihmën e qeverisë për pagat e punëtorëve, shkruajnë mediat e huaja.

Ky fakt nuk u ka pëlqyer aspak fansave të cilët edhe e kanë ‘sulmuar’ me fjalë.

Sipas tyre, ato para mund të shkonin për një kauzë më të mirë, në këto kohë pandemie, ndërkohë që Viktoria mund t`i mbulonte vetë pagat e punëtorëve. Por me sa duket Victoria nuk e ka menduar kështu dhe ka përfituar nga ndihma e qeverisë për bizneset e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat