“Ajo m’lujti” vjen nga Buraku dhe grupi Fama

Mediale Vip

“Ajo m’lujti” vjen nga Buraku dhe grupi Fama

Më: 30 prill 2020 Në ora: 17:34
Buraku

Buraku dhe grupi Fama sollën këngën e re.

Ashtu siç ishte paralajmëruar, projekti “Ajo m’lujti” sapo u publikua nga Buraku dhe grupi Fama.

Si shumë artistë të tjerë, edhe Buraku vendosi që në këtë periudhë pandemie, t’i argëtojë fansat me muzikë.

Për tekstin e këngës u kujdes Ghulo, për muzikën Shkumbin Nebiu, kurse videoklipin e punoi Asha.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Buraku dhe grupi Fama me titull “Ajo m’lujti”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat