Flori zgjedh fjalët më të bukura për ditëlindjen e motrës - Bota Sot
Flori zgjedh fjalët më të bukura për ditëlindjen e motrës

Mediale Vip

Flori zgjedh fjalët më të bukura për ditëlindjen e motrës

Më: 30 prill 2020 Në ora: 20:53
Flori me motren

Flori Mumajesi e uroi motrën me fjalët më të bukura për ditëlindje.

Dita e sotme është speciale për Flori Mumajesin, kjo ngase motra e tij feston ditëlindjen.

Me këtë rast, si rrallëherë, kantautori zgjodhi fjalët më të bukura për t’ia uruar ditëlindjen asaj, po ashtu ndau edhe disa momente të bukura që ka kaluar me të.

Në urimin e tij, Flori thotë se motra e tij Elona është kujdesur gjithmonë për të dhe lutet që ta kenë njëri-tjetrin gjithmonë.

“21 vite qe nuk jane pak… ke qene gjithmone aty per mua si moter me vemendjen dhe kujdesin tend lutem te kemi njeri tjetrin per gjithe jeten sic kemi bere keto 21 vite. Gezuar ditelindjen shpirt“, ka shkruar ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat