Çka po i mungon Dukagjin Lipës, në këtë kohë pandemie?

Mediale Vip

Çka po i mungon Dukagjin Lipës, në këtë kohë pandemie?

Më: 1 maj 2020 Në ora: 09:03
Dukagjin Lipa

Tani në këto ditë izolimi, edhe Dukagjin Lipës po i mungon diçka.

Ai thotë se po i mungon zyra dhe berberi, madje bën thirrje që ta ndihmojmë.

“Më mungon zyra dhe berberi. Dikush të më ndihmojë”, ka shkruar Lipa në llogarinë e tij në Instagram, teksa ka postuar edhe një fotografi.

Dukagjin Lipa është babai i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat