Ky fustan ia nxori format bombastike Cardi B-së

Mediale Vip

Ky fustan ia nxori format bombastike Cardi B-së

Më: 1 maj 2020 Në ora: 22:59
Cardi B

Cardi B është një reperet më të mira në botë.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku u shfaq e veshur se thuajse se kurrë më parë.

Cardi veshi një fustan të zi dhe në pah ka vënë linjat trupore që ka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat