Noizy nuk e ‘harron’ Rihannën, ia publikon një foto dhe e thërret grua - Bota Sot
Noizy nuk e ‘harron’ Rihannën, ia publikon një foto dhe e thërret grua

Mediale Vip

Noizy nuk e ‘harron’ Rihannën, ia publikon një foto dhe e thërret grua

Më: 2 maj 2020 Në ora: 15:24
Rihanna, Noizy

Noizy i është rikthyer komenteve për Rihannën.

Reperi Noizy shumë herë përmes rrjeteve sociale ka treguar se e ka fiksim Rihannën.

Shumë herë ai nuk i ka kursyer komentet në fotografitë e saj, e së fundi publikoi në Instagram një imazh të këngëtares.

Ai mori fotografinë e Rihannës që e kishte shkëputur nga fotosesionin që realizoi për koleksionin e ri të të brendshmeve.

Në foton ku Riri shihet tejet joshëse në të zeza, Noizy i referohet si “gruaja”.

Kujtojmë se reperi së fundi ka publikuar albumin “Epoka”, i cili po pritet mirë nga fansat e tij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat