Kida bën paralajmërim e projektit të ri me një fotot provokuese - Bota Sot
Kida bën paralajmërim e projektit të ri me një fotot provokuese

Mediale Vip

Kida bën paralajmërim e projektit të ri me një fotot provokuese

Më: 2 maj 2020 Në ora: 18:29
Kida

Pritjes po i vjen fundi.

Kanë kaluar më shumë se tre muaj që nga publikimi i këngës së fundit nga Kida, por këngëtarja dha lajmin e shumëpritur për fansat.

Ajo para disa minutave ka publikuar një fotografi ku shfaqet me një këmishë të verdhë të pa mbërthyer, dhe pran imazhit kishte shkruar “Kjo nuk është ‘paranoj’ qëndroni të informuar, faleminderit për pritjen”.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit titullohet ‘Moti’, dhe është pëlqyer jashtëzakonisht nga publiku, ajo arriti mbi 9 milionë klikime në Youtube me këtë këngë. 
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat