Për shkak të pandemisë, Tuna dhe Patrisi ia festojnë ditëlindjen djalit në kushte shtëpie - Bota Sot
Për shkak të pandemisë, Tuna dhe Patrisi ia festojnë ditëlindjen djalit në kushte shtëpie

Mediale Vip

Për shkak të pandemisë, Tuna dhe Patrisi ia festojnë ditëlindjen djalit në kushte shtëpie

Më: 2 maj 2020 Në ora: 23:26
Tuna dhe Patrisi ia festojnë ditëlindjen djalit në kushte shtëpie

Djali i Tunës dhe Patrisit sot ka mbushur 3 vite jetë.

Tiani sot festoi ditëlindjen e tretë, dhe ndryshe nga viti i kaluar prindërit këtë herë i organizuan një festë brenda shtëpisë për shkak të pandemisë.

Tuna dhe Patrisi kanë ndarë momente nga festa, ku shihet qartazi se e kanë shijuar çdo moment së bashku me Tianin.

Për shkak të këtyre rrethanave as Roberti nuk qe i pranishëm në festë, por nuk la nipin pa një urim, ai ka ndarë një foto të tij në Instagram ku e uroi për 3 vjetorin e lindjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat