Victoria Beckham jep leksione stili: ja si t`i bëni xhinset e grisura të duken elegante!

Mediale Vip

Victoria Beckham jep leksione stili: ja si t`i bëni xhinset e grisura të duken elegante!

Më: 3 maj 2020 Në ora: 12:28
Victoria Beckham

Victoria Beckham e ka fituar nofkën “ mbretëresha e takave“. Në plazh shkon me taka, në punë me taka, veshjet sportive i kombinon me taka: praktikisht, rrallë ndodh që të shihet pa to!

Dhe falë kësaj “manie“ të saj për elegancën, ka sjellë edhe disa super kombinime, që i bëjnë edhe xhinset e grisura të duken shik! Mjafton një këmishë, një xhaketë që nuk ka përse të jetë shumë pompoze, xhinset dhe sigurisht, takat, dhe aty ndryshon gjithcka!

Ose dhe një bluzë e bardhë sport, nuk ka rëndësi, mjafton që takat të mos mungojnë ( tani në dimër më mirë pulovra), dhe e gjithë veshja do të duket klas!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat