Rihanna sërish provokuese për reklamimin e biznesit - Bota Sot
Rihanna sërish provokuese për reklamimin e biznesit

Mediale Vip

Rihanna sërish provokuese për reklamimin e biznesit

Më: 4 maj 2020 Në ora: 07:15
Rihanna

Ka gjetur një formë se si ta promovojë biznesin e saj.

Dhe këtë gjë, Rihanna po e bën përmes imazheve provokuese që po i hedhë në rrjetet sociale.

Një gjë të tillë ajo e ka bërë prapë dhe në foton e fundit që e hodhi në Instagram, ajo duket shumë joshëse.

Kujtojmë që Rihanna së fundmi është fokusuar te biznesi i saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat