Kim Kardashian vishet në të brendshme e fotografon trupin nga afër - Bota Sot
Kim Kardashian vishet në të brendshme e fotografon trupin nga afër

Mediale Vip

Kim Kardashian vishet në të brendshme e fotografon trupin nga afër

Më: 7 maj 2020 Në ora: 10:31
Kim Kardashian

Kim Kardashian, siç duket nuk i pengojnë thashethemet që fliten për të.

Së fundi, u tha se kanë krizë me bashkëshortin Kanye West pasi që ajo ka shkuar për të pushuar në Malibu e vetme.

Por Kim nuk e ka problem këtë gjë, mbrëmë me një fotografi është shfaqur provokuese duke fotografuar trupin e saj nga afër ku vëmendja bie te gjoksi dhe këmbët.

Si çdoherë edhe kësaj radhe mori pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet duke mos i munguar kritikat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat