Marina tregon se çka e bën të lumtur - Bota Sot
Marina tregon se çka e bën të lumtur

Mediale Vip

Marina tregon se çka e bën të lumtur

Më: 7 maj 2020 Në ora: 11:22
Marina Vjollca

Një prej moderatoreve më të komentuara shqiptare është edhe Marina Vjollca.

Ajo gjatë kësaj kohe është e angazhuar rreth emisionit televiziv që drejton, por asnjëherë nuk e lë anash familjen e saj.

Së fundi, moderatorja publikoi një foto të nënës së saj, në të cilën ajo shfaqet e lumtur duke buzëqeshur, e pikërisht kjo e lumturon edhe Marinën.

Image

“Lumturi kur e shoh Mamen time duke qeshur”, janë fjalët që Marina ia shtoi fotos.

Për ndryshe, Marina Vjollca është e martuar me Getoar Selimin dhe të dy jetojnë në Shqipëri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat