Arbenita e mërzitur nga izolimi: Dua të më kthehet jeta - Bota Sot
Arbenita e mërzitur nga izolimi: Dua të më kthehet jeta

Mediale Vip

Arbenita e mërzitur nga izolimi: Dua të më kthehet jeta

Më: 7 maj 2020 Në ora: 21:52
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli është mërzitur nga qëndrimi në izolim për shkak të pandemisë.

Modelja kosovare të cilën kjo situatë e ka zënë në Londër larg familjes dhe të dashurit, reperit Fero përmes një postim në Instagram ka thënë se dëshiron t’i kthehet jetës që ka patur para Covid-19.

“Përshëndetje unë vetëm desha të them që dua të më rikthehet jeta”, ka shkruar modelja zeshkane në mbishkrimin e imazhit teksa shihet në një “selfie” para pasqyrës.

Përveç kësaj, Arbenita vazhdimisht ka treguar se po i mungon Fero i cili aktualisht është në Gjermani ku edhe po punon për projekte të reja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hi I just wanted to say I want my life back 🥺

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat