Yll Limani dhe Kida, nesër koncert nga shtëpia - Bota Sot
Yll Limani dhe Kida, nesër koncert nga shtëpia

Mediale Vip

Yll Limani dhe Kida, nesër koncert nga shtëpia

Më: 8 maj 2020 Në ora: 15:09
Yll Limani/ Kida

Yll Limani së bashku me Kidën nesër do të mbajnë “Home Concert”.

Dyshja do të hyjnë live në Instagramin e Vodafone Albania duke filluar nga ora 21:00.

Lajmin e bëri të ditur vetë Ylli përmes një postimi në profilin e tij.

“Nesër bashkë me @kida veç per ju në Vodafone Home Concert. Na ndiqni nga ora 21:00 në Instagramin e @vodafonealbania & @juthbyvodafone”, ka shkruar ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat