Eni Çobani publikon foton dhe bën dedikimin romantik: Kur të putha e kuptova që u dashurova në ty - Bota Sot
Eni Çobani publikon foton dhe bën dedikimin romantik: Kur të putha e kuptova që u dashurova në ty

Mediale Vip

Eni Çobani publikon foton dhe bën dedikimin romantik: Kur të putha e kuptova që u dashurova në ty

Më: 10 maj 2020 Në ora: 06:05
Eni Çobani

Juristja shumë e dashur për publikun, që e shohim çdo fundjavë në "Shihemi në gjyq", është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet nga përditshmëria dhe ka zbuluar dhe anën e saj romantike.

Së fundmi Eni ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto shumë pranverore, ku ka pozuar e buzëqeshur pranë disa luleve.

Mbrishkrimi që juristja i ka lënë fotos është tejet romantik dhe duket dedikim për të shoqin.

"Kur të pashe, doja të të takoja. Kur të takova, doja të të puthja. Kur të putha, kuptova që u dashurova në ty. Tani që të dua, dua të të kem pranë përgjithmonë. Nëse s’dashuroni do të thotë që nuk jetoni", shkruan Eni.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat